O restauracji

Restauracja Orle Gniazdo w Szczyrku to lokal gastronomiczny w Beskidzie Śląskim o jednej z najdłuższych historii.  To również prawdziwie unikalne miejsce na gastronomicznej mapie Polski. Niniejszy obiekt restauracyjny znajduje się na IV piętrze największego obiektu konferencyjno-noclegowego w Szczyrku (CKiR Orle Gniazdo Szczyrk) – na wysokości 660 m.n.p.m., gwarantując niezapomniane wrażenia zarówno w kontekście widokowym, jak i gastronomicznym.

Restauracja Orle Gniazdo to najwyżej położona i największa restauracja w Szczyrku. Składa się z dwóch pomieszczeń przedzielonych ruchomą ścianą, umożliwiając jednoczesną gościnę dla ponad 600 osób lub organizację dwóch niezależnych od siebie imprez równocześnie.

Specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, z uwzględnieniem równocześnie panujących trendów. M.in. dlatego w menu restauracji znajdują się zarówno posiłki bezglutenowe, dania wegańskie oraz potrawy niskokaloryczne.

To miejsce, które szczególnie upodobali sobie klienci biznesowi, którzy organizują konferencje, zloty, szkolenia i bankiety dla pracowników i współpracowników, jak również klienci indywidualni organizujący imprezy okolicznościowe o różnym charakterze. Wśród najczęściej organizowanych w Restauracji Orle Gniazdo rodzajów przyjęć okolicznościowych prym wiodą takie jak:

Restauracja Orle Gniazdo w Szczyrku to również idealne miejsce na studniówkę. Co roku wypełnia się maturzystami z powiatu bielskiego lub powiatu żywieckiego, gwarantując udaną zabawę na 100 dni przed maturą.

W obiekcie konferencyjno-noclegowym CKiR Orle Gniazdo Szczyrk, w którym znajduje się niniejszy obiekt gastronomiczny, znajduje się przeszło 270 pokoi z łazienkami i telewizorami, udostępniając ponad 550 łóżek. To sprawia, że goście restauracji mają możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnego cenowo noclegu w Szczyrku.

Restauracja czynna jest wyłącznie dla klientów, którzy uprzednio ją zarezerwowali. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępności restauracji prosimy o kontakt mailowy: orlegniazdo@orle-gniazdo.pl lub telefoniczny: +48 33 81 97 600 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00).