Pierwsza Komunia Święta w Szczyrku

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego chrześcijanina, zarówno dziecka, jak i całej jego rodziny. Pierwsza Komunia Święta w Szczyrku może być niezwykła, jeżeli zorganizują ją Państwo w komfortowych warunkach i ze zindywidualizowanym menu według Państwa oczekiwań.

 

Najlepsze miejsce na przyjęcie pierwszokomunijne

Mieszkańcy Szczyrku, Wisły, Ustronia, Żywca i okolicznych miejscowości co roku wybierają Restaurację Orle Gniazdo w Szczyrku na miejsce organizacji przyjęcia pierwszokomunijnego. To czym zachwyca nasz obiekt gastronomiczny to przede wszystkim:

  • dwie przestronne, klimatyzowane sale, które łącznie mogą pomieścić nawet 600 gości,
  • profesjonalna obsługa kelnerska i barmańska,
  • bogate i zróżnicowane menu dopasowane do oczekiwań organizatora przyjęcia,
  • świeże, zdrowe i pyszne jedzenie,
  • dekoracje stołów, krzeseł i sali,
  • atrakcyjne ceny przyjęcia komunijnego,
  • możliwość rezerwacji noclegu dla gości po preferencyjnych stawkach,
  • pomoc doświadczonego doradcy przy organizacji imprezy komunijnej,
  • parking na kilkadziesiąt samochodów.

Z wielką przyjemnością organizujemy małe przyjęcie pierwszokomunijne, jak również duże, wymagające kilkunastoosobowej obsługi kelnerskiej.

 

Oferta przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Każde wydarzenie jest wyjątkowe i wymagana specjalnego i odpowiedniego podejścia. Właśnie dlatego do każdego zapytania podchodzimy w sposób indywidualny, by w jak najlepszy sposób móc spełnić oczekiwania każdego z Gości.

Zapraszamy do wysyłania zapytań o ofertę przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej zarówno poprzez formularz kontaktowy, jak i bezpośrednio poprzez:

 

Dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą

Dekoracja kościoła i dekoracja domu na Pierwszą Komunię Świętą podkreślają wagę wydarzenia, w którym bierze udział nasze dziecko. Nie bez znaczenia będą również dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą w restauracji.

Co roku w restauracji Orle Gniazdo organizowane są imprezy na Pierwszą Komunię Świętą. M.in. dlatego dysponujemy wieloma elementami ozdobnymi (eleganckimi obrusami i nakryciami krzeseł, świecznikami, serwetkami, wazonami itd.) które, naszym zdaniem i zdaniem naszych klientów, sprawdzają się znakomicie, upiększając tak wyjątkowe wydarzenie.

 

Fotograf i kamerzysta na przyjęcie komunijne

O ile podczas uroczystości kościelnej obecność fotografa i kamerzystów jest obligatoryjna, o tyle podczas przyjęć komunijnych już niekoniecznie, choć trend ten zmienia się w kolejnych latach. Na życzenie gości możemy przekazać namiary kontaktowe na fotografów i kamerzystów, z którymi od lat współpracujemy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby oprawą foto-video przyjęcia pierwszokomunijnego zajęły się osoby wskazane przez Państwa.